Časté dotazy

Chci zaplatit online dříve uskutečněnou rezervaci

Pro platbu online a stažení nebo vytištění vstupenek na vaší tiskárně je nutné Přihlášení zákazníka jménem a heslem. Pokud heslo neznáte, klikněte na možnost Obnovit heslo.

Po vašem přihlášení e-mailem a heslem uvidíte vaši rezervaci v seznamu Mé nákupy. U zvolené rezervace rozklikněte Detail rezervace a použijte tlačítko Zaplatit kartou. Rezervaci poté zaplaťte online prostřednictvím platební karty a vstupenky si uložte nebo vytiskněte.

Hledám zaplacené vstupenky, chci si je stáhnout/vytisknout

Vstupenky je vhodné si uložit nebo vytisknout ihned po zaplacení. Vstupenky si můžete uložit nebo vytisknout také později. Pro stažení nebo tisk vstupenek je nutné Přihlášení zákazníka prostřednictvím e-mailu uvedeného při zakoupení vstupenky a hesla. Pokud heslo neznáte, klikněte na možnost Obnovit heslo.

Po přihlášení uvidíte své vstupenky v seznamu Mé nákupy. Zde si můžete vytisknout všechny vaše zakoupené vstupenky na akce, které se ještě neuskutečnily.

V případě, že vstupenky nenajdete, kontaktujte vedoucí předprodeje Mgr. Martinu Michálkovou e-mailem: michalkova@ticbrno.cz

Můžu vrátit již zaplacené vstupenky?

Vstupné se nevrací, pokud nedošlo ke změně termínu nebo zrušení akce. Nákupem vstupenek souhlasíte s obchodními podmínkami, které na tento fakt upozorňují. Vstupenky můžete nabídnout v rodině, známým nebo najít někoho, kdo by o vstupenky mohl mít zájem.

Jak mám postupovat, když mám vstupenky na akci, která se zrušila?

V případě, že se akce zrušila, řídíme se pravidly v obchodních podmínkách. Vstupné na akce, které pořádá TIC BRNO vracíme v místě zakoupení. Vstupné uhrazené osobně v hotovosti nebo kartou na prodejním místě (infocentru), vracíme oproti vstupence do 60ti dnů od data, kdy se akce měla konat. V případě, že vstupné bylo uhrazeno online přes platební bránu Vám vstupné vrátíme přímo na účet nebo vás kontaktujeme emailem s nabídkou výměny za jiný termín nebo vrácení peněz. V případě, že jde o akci cizího pořadatele, platí pravidla, která určí pořadatel akce. Pořadatel akce je uveden na webových stránkách a na vstupence.