RUNNING TOUR: VILKY, PARKY, KOPEČKY

BĚŽECKÁ PROHLÍDKA
Prohlídka s průvodcem

Rádi běháte? Baví vás historie a zajímáte se o město, ve kterém žijete? Spojit příjemné s užitečným, posílit kondičku a zároveň se dozvědět o brněnských památkách můžete při našich běžeckých prohlídkách Brna. Profesionální průvodce vás provede tradičními i netradičními místy, vybrat si můžete ze dvou pestrých tras, které byste na běžných prohlídkách nestihli obejít, takže toho opravdu mnoho uvidíte a zažijete! Přestože bude tempo pomalejší, cca 7-8 min./km, od každého účastníka se předpokládá dobrá fyzička. Nezapomeňte dobrou obuv a vhodné oblečení s sebou – a můžeme vyrazit!                                                                                                                                      

Zbrusu nová běžecká trasa s výkladem k historii a architektuře Brna je zde! Tentokrát si vyběhneme na Špilberk, na Mendlově náměstí pohovoříme o G. J. Mendelovi, proběhneme Hlinkami a podíváme se na krásné vily. Uvidíme Best of Masarykova čtvrť se zahradou vily Stiassni, proběhneme Wilsonovým lesem k Rosničce a Jurkovičově vile, dále na Kraví horu, kde se pokocháme výhledy na Špilberk, Obilní trh a univerzitní city! Vše většinou parky a pěší stezky cca 9 km. Začátek u sochy Masaryka před Lékařskou fakultou. Na žádné pěší prohlídce ani projížďce minibusem nezažijete a neuvidíte to, co s námi!

UPOZORNĚNÍ: Účast na běžecké prohlídce je pouze na vlastní zodpovědnost. Vezměte si vlastní pití, případně drobné peníze, při běhu jsou pravidelné zastávky na občerstvení i výhledy.

Trasa: https://mapy.cz/s/buvemevocu 

Sraz: u sochy T: G: Masaryka před Lékařskou fakultou, Komenského nám.           

Délka programu: 2h       

Průvodce: Zbyněk Rederer

Pořadatel
TIC BRNO p.o. IČO: 00101460
4. 6. 2024
16:30
Sraz: socha TGM Komenského nám.
300 Kč
Fyzicky lze vstupenky koupit v informačním centru TO JE BRNO

+420 513 039 035
+420 602 404 246
panenska@ticbrno.cz

Panenská 1
602 00 Brno

Otevřeno denně
9:00—18:00

Zde prodáváme také vstupenky ze sítí
Goout, Ticketportal, Colosseumticket, Smsticket, Ticketstream, TicketLIVE (Pozor – Ticketstream lze platit pouze hotově)